Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Vánoce v ZUŠ B-Art

Vánoce v ZUŠ B-Art

V období adventu si žáci a jejich rodiny mohli vychutnat čtyři koncerty, které obohatily atmosféru blížících se Vánoc. Prvním z nich bylo slavnostní Rozsvícení vánočního stromu v Kulturním domě Zašová dne 1. prosince, na němž vystoupili žáci hudebního a tanečního oboru.

Následovaly koncerty hudebního oboru v Ratiboři 4. prosince a ve Valašském Meziříčí 13. prosince, pro něž učitelé společně se svými talentovanými žáky pečlivě připravili program, který okouzlil všechny posluchače.

Závěr vánočního uměleckého maratónu přišel 21. prosince s Tanečními Vánocemi v budově ZUŠ B-Art ve Valašském Meziříčí. Tato událost, kde netančili jen žáci, ale také rodiče, vytvořila nezapomenutelný závěr před samotnými svátky.

Na fotky ze všech těchto událostí se můžete podívat do TADY.