Podpora školy

Děkujeme všem, kteří ZUŠ B-Art podporují:

Chtěli byste také podpořit vzdělávání v ZUŠ B-Art, ale nevíte jak na to?

Podpořit naši školu můžete dvěma způsoby – jako finanční nebo nefinanční dar. Dary použijeme na nákup vybavení školy a zkvalitnění vzdělávání. Jedná se například o koupi nových hudebních nástrojů, vybavení knihovny literárně-dramatického oboru, pomůcek pro taneční obor (např. žíněnky, obruče, míče) či výtvarných potřeb. Pro konkrétnější představu můžete nahlédnout na některé z didaktických pomůcek níže.

Chci podpořit:

Prostřednictvím finančního daru

Aktuální finanční dary přijímáme ke koupi výše uvedených pomůcek a hudebních nástrojů na níže uvedený bankovní účet. Pokud nám chcete přispět na konkrétní nástroj nebo pomůcku, stačí tento údaj uvést do poznámky nebo nám napište na e-mail office@b-artskola.cz.

Číslo účtu: 2800220844/2010. Potvrzení o sponzorském daru vystavíme obratem.

Prostřednictvím materiálního daru nebo služby

Pravidelně šijeme kostýmy a trikoty pro naše žáky nebo chystáme kulisy na představení. V těchto situacích velmi oceníme pomoc formou řemeslné práce nebo darování aktuálně potřebných materiálů. Máte doma staré sochy, busty či funkční nevyužité výtvarné potřeby? Napište nám prosím na e-mail office@b-artskola.cz a nejprve zkonzultujeme, jestli nemáte něco, co by se nám hodilo.