Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Lednové koncerty se ZUŠ B-Art

Lednové koncerty se ZUŠ B-Art

B-Art kavárna je koncept, který spojuje živou hudbu s neformálním prostředím, ideální pro odpočinek s dobrým pitím. Ve čtvrtek 25. ledna se konalo hudební odpoledne v Schlattauerově kavárně, sousedící s naší školou, pod vedením dramaturga akce Robina Kandráče, kde vystoupili žáci hudebního oboru.

Ve středu 24. ledna jsme si v meziříčském M-Klubu užili koncert plný energického beatu a originálních textů, který si pro posluchače připravil pedagog rapu Petr Šafránek se svými žáky. Tato událost byla skvělou příležitostí pro všechny, kteří milují hudbu a hledají inspiraci. Studijní zaměření Rapový zpěv nabízí prostor pro rozvoj talentu a výrazu každému od 13 let.

Děkujeme všem za účast a podporu našich akcí. Budeme pokračovat v přinášení nezapomenutelných zážitků plných hudby, kreativity a přátelské atmosféry a těšíme se na další setkávání s vámi. Fotky z obou akcí najdete v GALERII.

    Předchozí příspěvek

    Vánoce v ZUŠ B-Art

    Další příspěvek

    Příměstské tábory v ZUŠ B-Art