Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Nezapomenutelná závěrečná vystoupení a absolventské koncerty

Nezapomenutelná závěrečná vystoupení a absolventské koncerty

Konec května a celý červen jsme se soustředili na realizaci absolventských koncertů a tanečních představení. Na těchto vystoupeních nenecháváme nic náhodě – do práce na vypilovaných choreografiích, světelných efektech, skvělém zvuku, kostýmech a propracované dramaturgii zapojujeme celý produkční tým i přátele školy. Chceme, aby naši žáci získali nejen zkušenosti s přípravami takovýchto velkých akcí, ale také aby zažili tu nejlepší tvůrčí atmosféru. Doufáme, že budou naši absolventi i nadále tančit, zpívat a muzicírovat a že se k nám budou rádi vracet.

Fotky ze všech těchto událostí přidáváme postupně do GALERIE.