Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Recitál Tomáše Kača v ZUŠ B-Art

Recitál Tomáše Kača v ZUŠ B-Art

V neděli 6. června u nás proběhla krásná unikátní událost. Měli jsme možnost zazpívat si Valčíček ze zpěvníku Já, písnička 1, s absolventem bostonské Berklee College. Klavírista, skladatel a aranžér Tomáš Kačo, původem z Nového Jičína, ale v současnosti žijící v Los Angeles, měl právě v ZUŠ B-Art jeden z koncertů svého letního turné a představil se s originálními variacemi nesmrtelných českých písní, které ovlivnily jeho dětství. Naši žáci a učitelé s Tomášem podebatovali o hudbě i nevyzpytatelných životních cestách a spolu s veřejností pak měli možnost slyšet podpisový styl jednoho z největších hudebních vizionářů dneška.

Jak jsme si to užili, se můžete podívat TADY.