Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

ZUŠ B-Art se zapojila do ZUŠ Open s koncerty a výstavou

ZUŠ B-Art se zapojila do ZUŠ Open s koncerty a výstavou

ZUŠ B-Art se letos opět zapojila do celostátního festivalu ZUŠ Open, který proběhl na přelomu května a června. Během těchto dvou týdnů přineslo více než 400 českých zušek umění do parků, kaváren, zahrad a dalších veřejnosti přístupných míst. My jsme k této příležitosti uspořádali 14. května B-Art kavárnu se zaměřením na tvorbu kytaristů v meziříčské Schlattauerově kavárně, Otevřený koncert 3. června v hospůdce Přístav ve Valmezu, kde vystoupili naši žáci, učitelská kapela T-Band a spřátelená kapela Get Lucky. Následovala vernisáž výtvarného oboru 6. června v Café Tucan, kterou si můžete prohlédnout do konce prázdnin, a pro zašovské publikum jsme připravili koncert 7. června v rámci B-Art kavárny venku před iCafé.

Fotky ze všech těchto akcí najdete v GALERII.