Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Žákyně Gabriela Konvičná v Českém rozhlasu

Žákyně Gabriela Konvičná v Českém rozhlasu

Největší rozhlasové nahrávací studio S1 hostilo 10. listopadu výjimečný koncert žáků základních uměleckých škol, který připravilo Vydavatelství a nakladatelství Českého rozhlasu ve spolupráci s rozhlasovým edukativním projektem Vlnohraní a Asociací ZUŠ.

Programem s názvem Koncert (nejen) s rozhlasovými znělkami aneb od renesance ke swingu provázela herečka a moderátorka stanice Vltava Jana Trojanová. Své školy a pedagogy přijeli reprezentovat žáci základních uměleckých škol z Českých Budějovic, Doks, Liberce, Pardubic, Sedlece, Uničova, Ústí nad Orlicí, Valašského Meziříčí, Vysokého Mýta, Zlína a Židlochovic. Jsme proto moc pyšní i na účast žákyně ZUŠ B-Art. Gabriela Konvičná, studující pod vedením pana učitele Karla Pekárka, zahrála na klavír skladbu Žížaláci skladatele Zbyňka Matějů. Gabča je talentovaná muzikantka s láskou ke klasické hudbě i rocku a v naší škole studují hru na klavír i její dvě sestry.

    Předchozí příspěvek

    Nestávkujeme

    Další příspěvek

    Vánoce v ZUŠ B-Art