Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Skákal pes u kláves!

Skákal pes u kláves!

Hudba a radost z objevování se spojují v novém interaktivním projektu pedagogů klavírního oddělení ZUŠ B-Art. Pro žáčky z meziříčských školek se otevírá magický svět hudby, kde se hodně bavíme, smějeme, ale trochu i učíme.

V pondělí 30. října jsme u nás ve škole přivítali děti z MŠ Seifertova, které se ponořily do zvuků černých a bílých klapek pod vedením našich talentovaných učitelů. Tato nezapomenutelná zkušenost je jen začátkem, v následujících dnech totiž budeme tento inspirativní program pro nejmenší prezentovat ještě několikrát.

Projekt Skákal pes u kláves není pouze o hudbě – je to interaktivní dobrodružství, které rozvíjí kreativitu, sluch, a posiluje propojení mezi dětmi a hudbou. Učení prostřednictvím hry a radosti z hraní na klavír tvoří vzpomínky a podporuje lásku k hudbě od útlého věku.

Máme radost z toho, že můžeme přinášet tuto příležitost dětem z meziříčských školek a otevírat dveře do světa hudby. Těšíme se na další společná hudební dobrodružství!

Podívejte se do FOTOGALERIE, jak jsme si to užili.