Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Nový taneční projekt ZUŠ B-Art na obzoru

Nový taneční projekt ZUŠ B-Art na obzoru

Ve čtvrtek 16. listopadu jsme se v ZUŠ B-Art na delší dobu rozloučili s představením Sněhurka a sedm trpaslíků. Od únorových premiér jsme společně tancovali pro 2000 diváků. Baletní pohádka zůstává v našem repertoáru, ale v současnosti už se soustředíme na nový taneční projekt. Začínáme s nácvikem na moderně-taneční představení Kapka Ája na motivy dětské knížky Aleny Mornštajnové, která obsah této knížky speciálně pro nás a toto představení upravila v libreto. Na choreografii spolupracujeme s Tomášem Rychetským a Denisou Musilovou. Sledujte náš web a sociální sítě a brzy vám ukážeme, jak to vypadá za oponou!

Jak to vypadalo nejen za oponou poslední Sněhurky? Fotky najdete TADY.