Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Koncert a oslava nového koncertního křídla s Ivo Kahánkem

Koncert a oslava nového koncertního křídla s Ivo Kahánkem

Ve středu 22. listopadu jsme s mezinárodně uznávaným klavírním virtuosem Ivo Kahánkem pokřtili naše nové koncertní křídlo. Odpoledne patřilo podnětné debatě, kde mohli žáci oddělení klávesových nástrojů zjistit například to, v kolika letech dostal mistr své první křídlo, jakou skladbu hrál na svém úplně prvním koncertě ve 4 letech a jaké byly v dětství jeho koníčky mimo hudbu.

V podvečerním čase pak byli hosté oslav svědky malé talk show, koncertu a samotného přípitku na mnoho krásných koncertů na našem novém klavíru. Po deseti letech úspěšného působení školy jsme nadšeni získáním prémiového nástroje a možností představit mladým talentům umělce světového formátu.

Děkujeme všem přátelům ZUŠ B-Art, kteří u toho byli s námi. Atmosféru akce jsme zachytili na fotkách, které už můžete vidět TADY.

    Předchozí příspěvek

    Nový taneční projekt ZUŠ B-Art na obzoru

    Další příspěvek

    Nestávkujeme