Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Ivo Kahánek křtí nové křídlo v ZUŠ B-Art. A bude i koncert!

Ivo Kahánek křtí nové křídlo v ZUŠ B-Art. A bude i koncert!

ZUŠ B-Art, která loni oslavila teprve 10 let od založení, letos pro své žáky pořídila špičkové koncertní křídlo značky Boston (Steinway & Sons). Dne 22. listopadu v 18.00 jej slavnostně pokřtí mezinárodně uznávaný klavírní virtuos Ivo Kahánek. V odpoledních hodinách se bude věnovat intenzivnímu hudebnímu dialogu s žáky a pedagogy klavírního oddělení, a naši mladí talenti tak budou mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství klavírního mistrovství. V podvečerním čase se pak můžeme těšit i na premiérový koncert našeho piana.

Jsme moc pyšní na to, že se nám po 10 letech fungování podařilo pořídit tento prémiový nástroj a že můžeme mladé talenty seznamovat s umělci současného umění celosvětového měřítka a různých oborů.