Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Přihlas se do literárně-dramatického oboru

Přihlas se do literárně-dramatického oboru

„Rád tvoříš? Láká tě představa, že promlouváš k divákům z jeviště? Máš spousty nápadů a nevíš, co s nimi? V dramaťáku se fantazii meze nekladou. Budeme pracovat s příběhem a budeme společně tvořit divadlo. Budeme pracovat s dechem, s pohybem, s hlasem. Budeme pracovat na hereckém projevu, psát texty a hrát hry, které rozvíjejí fantazii. Výuka bude letos probíhat blokově, tedy jedno pondělí v měsíci se potkáme na delší časový úsek (na celé odpoledne) a zbytek měsíce máš volno. Společně budeme během těchto větších časových bloků tvořit inscenaci. Tak co, přidáš se?“ takto láká naše nová paní učitelka Terezie Čermáková ke studiu u ní v literárně-dramatickém oboru. Přihlášku do něj můžeš podat elektronicky v sekci pro uchazeče nebo si ji ve stejné sekci stáhni, vytiskni a odevzdej v kanceláři naší školy na adrese Sokolská 143, Valašské Meziříčí (bývalá budova bowlingu).

Přihlásit, či nepřihlásit? To je oč tu běží!