Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Naši žáci vystoupili na Zašovských slavnostech

Naši žáci vystoupili na Zašovských slavnostech

V sobotu 3. 9. 2022 naši talentovaní žáci vystoupili na Zašovských slavnostech spojených s gastrofestivalem LoveFOOD. Slyšeli jsme rapovou skladbu z vlastního repertoáru pana učitele Petra Šafránka a Michaely Pobořilové. Zazpívaly Adéla Mikulíková, Sabina Matulová a Vendula Krajčová, zarapovaly Daniela Blašková, Kristýna Hynková a Ema Pernická. Klavír se rozezněl pod prsty nadané Natálie Korytárové.

Pěvecká vystoupení improvizovaně doprovázeli tanečníci street-gymu a tanečnice street dance předvedly působivou show s choreografií nazvanou Squid Game.

Vystoupení našich žáků podpořilo pohodovou atmosféru festivalu a končícího léta.

Na kompletní fotogalerii se můžete podívat v sekci foto (odkaz níže):

/galerie/3-9-2022-zasovske-slavnosti/