Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Žáci naší školy na jarmarku v Rožnově

Žáci naší školy na jarmarku v Rožnově

Dne 7. září 2022 proběhl v Rožnově pod Radhoštěm Jarmark neziskových organizací 2022, který byl součástí Dnů sociálních služeb. Nabídl bohatý nejen kulturní program, jehož se zúčastnili žáci i vyučující naší školy. Pan učitel Petr Šafránek vystoupil pod svým pseudonymem TAS s rapovou skladbou Rychle a zběsile ze svého vlastního repertoáru za doprovodu své žačky Daniely Blaškové.

Barbora Malenovská, Magdaléna Zemanová, Daniela Blašková, Barbora Vičanová a Anna Maria Diatilo reprezentovaly vysokou úroveň výuky street dance na naší škole. Odvážnou choreografii s názvem Squid Game pro ně připravila učitelka Kristýna Zetková.

Z hudebního oboru se představili klavíristé Natálie Korytárová a David Halmazňa. Zazpívaly Vendula Krajčová a Adéla Mikulíková. Svůj zpěv doprovodila na ukulele hrající Lucie Hajdová.

Dramaturgii všech vystoupení zajistila paní učitelka Barbora Nohavicová. Naši žáci jsou zvyklí pracovat a vystupovat společně bez ohledu na obor, v naší výuce totiž klademe důraz na společnou tvorbu. Chcete se k nám přidat, studovat u nás a podílet se s námi na tvůrčích projektech? Přihlášky můžete posílat elektronicky odkazem ZDE.

Máte-li chuť připomenout si pohodovou atmosféru akce, pusťte si skladbu Rychle a zběsile přes Spotify ZDE.

Na kompletní fotogalerii se můžete podívat v sekci foto pod odkazem ZDE.