Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Otevíráme kurzy pro dospělé

Otevíráme kurzy pro dospělé

Milí příznivci umění všeho druhu,

věděli jste, že i dospělým letos nabízíme možnost studovat u nás ve škole? Máte rytmus v těle nebo se chcete jenom pořádně rozhýbat? Vždycky jste si chtěli umět zahrát na housle jen tak pro radost nebo s dalšími muzikanty na rodinných oslavách? Tvrdíte o sobě, že vůbec neumíte kreslit, nebo naopak tvoříte rádi a často? A nebo se chcete příjemně protáhnout a zklidnit se při meditaci? Letos se k nám můžete přihlásit k výuce hry na house, výtvarné tvorby, tance nebo ke cvičení jógy.

Více informací o jednotlivých kurzech můžete zjistit ZDE. A pokud se chcete rovnou přihlásit, použijte prosím přihlášku, kterou najdete ZDE.

Udělejte něco pro sebe a pro svůj kvalitně strávený volný čas. Přidejte se k nám!

    Předchozí příspěvek

    Žáci naší školy na jarmarku v Rožnově

    Další příspěvek

    TANECVALMEZ se blíží