Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Předvánoční koncert hudebníků v B-Artu

Předvánoční koncert hudebníků v B-Artu

Čtvrteční podvečer 15. prosince patřil u nás ve škole hudebníkům. Ti předvedli svým rodinám, co se svými učiteli před Vánoci nacvičili. A připravili si pro nás interpretace mnoha půvabných vánočních i nevánočních skladeb. Ze třídy paní učitelky Jitky Kysučanové se nám představili tito klavíristé: Šimon Palát, Adéla Kotradyová, Karolína Zemánková, Rozálie Vaculínová a Michaela a Lucie Konvičné. Na klavír taktéž zahráli: Kateřina Adámková (p. uč. Kateřina Hošáková) a Viktorie Vaculínová (p. uč. Karel Pekárek). Zpěv studující pod vedením Evy Sáblíkové reprezentovali Amirlan Nyambayar, Sebastian Španihel, Markéta Korábečná, Anna Maria Diatilo, Jindřich a Laura Pešlovi. Jindřich Pešl také zahrál na kytaru (p. uč. Kateřina Pernická). Paní učitelka Barbora Nohavicová připravila k vystoupení tyto své zpěvačky: Sofii Hajdovou, Nikolu Černákovou a Danielu Blaškovou. Ze žáků paní učitelky Martiny Hřebíčkové se představili Adéla Matulová na klarinet a Richard Vybíhal na saxofon.

Děkujeme všem zúčastněným k přispění na pohodové vánoční atmosféře!

Fotky z akce najdete přímo TADY.

    Předchozí příspěvek

    Vánoční koncert v Ratiboři

    Další příspěvek

    Taneční Vánoce v B-Artu