Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Taneční Vánoce v B-Artu

Taneční Vánoce v B-Artu

Je skvělé, že jsme na vánoční besídky mohli přátele školy přivítat v naší nové budově. Náš Taneční sál nabízí mnoho možností využití. Jeden den v něm hrají na pódiu hudebníci, další den je prostorově přizpůsoben pro tanečníky. A tak se 16. prosince otevřely dveře k našemu druhému vánočnímu vystoupení.

Představení s názvem Kouzelné Vánoce si pro nás připravila Taneční školička, žákyně PTV 1 zatančily choreografii Kočka a sněhová vločka, žáci PTV 2 pak radostně přivítali zimu s číslem Vánoce jsou tady. Rockin‘ Around a Christmas Tree je název choreografie 4. ročníku a roztomilý Ptáčinec zatancovaly žákyně 2. a 3. ročníku. Půvabný Adventní valčík si pro nás připravily žákyně 5. a 6. ročníku. S blízkými přátelstvími nás seznámily žákyně 1. ročníku v čísle nazvaném Společně. Celý program zakončila Lucie Jiříčková s citlivým provedením choreografie Ending.

Na fotky z celé akce provoněné punčem se podívejte SEM.