Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Vánoční koncert v Ratiboři

Vánoční koncert v Ratiboři

V úterý 13. prosince proběhl Vánoční koncert žáků hudebního oboru naší pobočky v Ratiboři. Za podpoření krásné adventní nálady děkujeme těmto vystupujícím žákům: Prokopu Vaculíkovi (zobcová flétna), Veronice Mikulíkové (klavír), Adéle Mikulíkové (zpěv, klavír), Juráši Janíčkovi (klarinet, kytara), Vojtěchu Halmazňovi (klávesy), Veronice Kratinové (zpěv, housle), Jiřímu Uhlířovi (klarinet, zpěv), Kateřině Černé (klavír, zpěv), Vítězslavu Kovářovi (kytara), Ondřeji Zubíčkovi (kytara), Jakubu Juráňovi (saxofon, kytara), Vanese Gyurekové (zpěv), Barboře Vaculíkové (zpěv), Sabině Pisklákové (příčná flétna), Anně Březovjákové (klavír), Filipu Hendrychovi (saxofon), Vojtěchu Šulákovi (klavír), Barboře Liďákové (klavír), Kateřině Bujokové (zobcová flétna), Sáře Gabryšové (zobcová flétna) a Davidu Halmazňovi (kytara). Neméně děkujeme také jejich učitelům, kteří je na tuto událost pečlivě připravovali, a Štěpánu Koskovi, školnímu zvukaři, za profesionální technickou podporu.

Fotky z této události najdete pod odkazem TADY.