Aktuality

Muzejní noc v ZUŠ B-Art: Žáci předvedli úžasný rapový koncert!

Muzejní noc v ZUŠ B-Art: Žáci předvedli úžasný rapový koncert!

Muzejní noc je speciální událost, kdy jsou muzea, galerie, kulturní a vzdělávací instituce otevřeny večer veřejnosti. Nabízí výstavy, workshopy a kulturní programy. Lidé mohou prozkoumat muzea za jiných okolností a zažít noční atmosféru jindy pouze přes den otevřených míst. Je to příležitost pro rodiny, děti i turisty, jak objevit něco nového. Propojuje návštěvníky a kulturní dědictví a zvyšuje povědomí o významu muzeí. Je zábavná, vzdělávací a pomáhá muzejním institucím v jejich úloze představit umění a historii veřejnosti.

V ZUŠ B-Art ve Valašském Meziříčí jsme si letos připravili pro návštěvníky čtyři drobné zábavné aktivity, každou za jeden námi vyučovaný obor (taneční, hudební, literárně-dramatický a výtvarný). Před školou rozproudil energii rapový koncert našich žáků a lákal nově příchozí už zdálky. Podívejte se do FOTOGALERIE, jak jsme si to užili.