Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Den dětí v parku u zámku Kinských

Den dětí v parku u zámku Kinských

Mezinárodní den dětí se slaví každý rok 1. června a během něj se pořádají různé akce a festivaly. Tento den je věnován oslavě dětí a jejich práv po celém světě a vyzývá nás k tomu, abychom věnovali pozornost vytváření prostředí, ve kterém se děti mohou svobodně vyjadřovat, růst, hrát si a rozvíjet svůj potenciál.

My jsme se letos 4. června zúčastnili dětského dne ve Valašském Meziříčí v parku u zámku Kinských. Místní instituce měly pro děti připraveny bohatý tvůrčí program a ani my jsme nezaháleli. Letošní téma neslo název Pohádkový les, a proto jsme využili naše nacvičené baletní představení Sněhurka, z nějž tanečnice předvedly úryvek. V B-Art stánku si malí návštěvníci mohli výtvarně dotvořit ústřižky ze slavných obrazů s pohádkovou tematikou.

Podívejte se SEM, jak jsme si celý den užili spolu s vámi.