Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Absolventské koncerty ZUŠ B-Art 2023

Absolventské koncerty ZUŠ B-Art 2023

Absolventské koncerty hudebního oboru se konaly 13. června v zašovském kulturním domě a 15. června v budově ZUŠ ve Valašském Meziříčí. Absolventské vystoupení tanečního oboru proběhlo 18. června také v kulturním domě. Tito absolventi jsou jedni z prvních studentů naší školy, která loni oslavila deset let. Sledovat jejich umělecký vývoj pro nás bylo velkou radostí. Doufáme, že budou i nadále tančit, zpívat a muzicírovat a že se k nám budou rádi vracet.

Děkujeme Adéle Kotradyové, Nikol Mackové, Vendule Poláškové, Lucii Ryškové, Lucii Konvičné, Michaele Konvičné, Štěpánce Hauserové, Kateřině Bujokové, Sáře Gabryšové, Natálii Kulhánkové, Anně Blaškové, Barboře Kozákové, Barboře Sváčkové a Tereze Těžké za krásný estetický zážitek v podobě jejich vystoupení a blahopřejeme jim!

Fotky ze všech absolváků a dalších akcí posledních dní už jsou ve FOTOGALERII.