Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Úspěšný benefiční Koncert pro Tea

Úspěšný benefiční Koncert pro Tea

Dne 29. června se nám v Komunitním centru Ratiboř podařilo uspořádat benefiční koncert pro Tea M., 9letého vsetínského chlapce. Teo byl dříve obyčejný kluk, který rád kreslil, běhal, plaval a chodil do školky. Po mnoha těžkých chvílích ohrožujících jeho život se však dostal do vigilního kómatu, z nějž se loni probudil, a jeho rodina mu pomáhá s návratem k plnohodnotnému životu. Jeho každodenní mírné pokroky velmi podporují speciální terapeutické masáže a neurorehabilitace, se kterými však rodině zdravotní pojišťovna nijak nepomáhá.

Proto jsme pro Tea uspořádali koncert, který jsme si nejen moc užili, ale díky významnému příspěvku od obce Ratiboř a našemu výtěžku jsme společně dokázali Teovým rodičům předat více než 16 000 Kč na pokrytí nákladů spojených s rehabilitacemi. Všem přispívajícím mnohokrát děkujeme za velkorysost!

Celá akce byla iniciována srdcem a energií paní učitelky Evy Sáblíkové, s níž jsme se na této akci zároveň také rozloučili, protože se stěhuje do Brna. Evi, moc děkujeme za tvou empatii, obětavost a neúnavnou práci.

Díky kapele T-Band, Jeřabině, zvukařskému zázemí, produkci a všem, kteří se účastnili a podpořili tuto úžasnou událost. Vaše podpora a solidarita jsou pro nás velkým zdrojem motivace. Společně můžeme dělat změny a pomáhat těm, kteří to potřebují.

Fotky z koncertu jsou ve FOTOGALERII.