Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Rozsvěcujeme vánoční stromky s vámi

Rozsvěcujeme vánoční stromky s vámi

Ve dnech 25. a 26. listopadu proběhly dvě krásné adventní události. V Zašové a Veselé se slavnostně rozsvěcely vánoční stromy a naši žáci a pedagogové pomohli tuto náladu plnou něhy, naděje a těšení se na Vánoce udělat ještě krásnější. V Zašové jsme měli možnost vidět celkem čtyři taneční choreografie skupin 1. ročníku, 2. a 3. ročníku, 5. a 6. ročníku a našich nejstarších streetových tanečníků. Z hudebního oboru se představili Richard Sikel na saxofon, Anna a Marie Jaroňovy na flétny, Gabriela Konvičná, Adéla Škroníčková a Eliška Křenková na stage piano a Miroslav Faldýn na elektrickou kytaru. Studium zpěvu reprezentovaly Anna Bartošíková, Barbora Filustková, Lucie Ryšková a Michaela Pobořilová. Na veselské rozsvícení byla jako hostka pozvána Sabina Matulová také studující zpěv.

Moc si ceníme veškeré práce našich pedagogů s přípravou žáků k takovýmto událostem!

Fotky ze Zašové a Veselé najdete přímo pod barevnými odkazy!

    Předchozí příspěvek

    Oslava 10. výročí školy

    Další příspěvek

    Zpíváme a tančíme pro seniory