Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Oslava 10. výročí školy

Oslava 10. výročí školy

Ve čtvrtek 24. listopadu zaměstnanci, žáci, rodiče i přátelé naší školy oslavili 10. výročí od jejího založení. Po celé odpoledne byla budova k dispozici k prohlídkám pro veřejnost. A že bylo na co se dívat! Návštěvníci si mohli prohlédnout výstavu vzpomínkových fotografií i práce žáků výtvarného oboru. Nechyběla ani multimediální projekce. Slavnostním odpolednem nás provázely drobné koncerty našich mladších i starších žáků-hudebníků uváděné moderátory z literárně-dramatického oboru.

Ve večerních hodinách pak proběhl slavnostní koncert našich nejstarších žáků, Gabriely Konvičné a Davida Halmazni na klavír. Vystoupila také naše absolventka tanečního oboru Vendula Kuželová, která studovala v Tanečním centru Praha a v současnosti tvoří choreografie pro pražské taneční skupiny. Věra Faldýnová, další naše úspěšná absolventka a konzervatoristka, zazpívala a doprovodila se na klavír s vlastní napsanou skladbou. Iva Kruntorádová, v současnosti studující herectví na ostravské konzervatoři, uzavřela trojici našich úspěšných bývalých žákyň svým pěveckým vystoupením. Těšíme se na 10dílný seriál, v němž bude počátkem příštího roku vystupovat.

Slavnostní večer ukončil mladý současný umělec Albert Romanutti (zpěv a klavír) s akustickými verzemi skladeb kapely Bert & Friends, jíž je frontmanem.

Děkujeme všem, kteří s námi tuto událost přišli oslavit, stejně jako těm, kteří nás celých 10 let podporovali!

Více fotek z události najdete ZDE.