Aktuality

Muzikanti na Svatomartinském veselení

Muzikanti na Svatomartinském veselení

V sobotu 12. listopadu proběhlo ve Veselé již tradiční Svatomartinské veselení. Letos poprvé však bylo součástí oslav příjezdu svatého Martina také vystoupení žáků naší ZUŠ. Ve veselském kulturním domě se rozezněly tóny klavíru pod prsty Adély Škorníčkové a Elišky Křenkové. Lucie Hajdová zazpívala a doprovodila se na ukulele. Na kytaru zahrál Ondřej Pollak a na klarinet se představil Adam Randýsek. Pěvecky nás obohatily Sabina Matulová, Vendula Krajčová a Gabriela Jurcová. Děkujeme našim žákům za reprezentaci školy, neméně také pořadatelům akce, že jsme mohli přispět k podpoření slavnostní nálady!

Fotky z akce najdete ZDE.

    Předchozí příspěvek

    Naše škola oslaví 10 let!

    Další příspěvek

    Oslava 10. výročí školy