Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Prázdninové dny se ZUŠ B-Art

Prázdninové dny se ZUŠ B-Art

ZUŠ B-Art o prázdninách sice odpočívá, ale ani přesto se nenudí. V červenci u nás proběhl příměstský taneční tábor, jehož účastnice se během pěti dní svým tanečním uměním podílely na záchraně postav z pěti pohádkových království. Zábavu při dobrodružné výpravě si užila děvčata i paní učitelky.


V srpnu se pak naši žáci rapového zpěvu podíleli na mladé hudební události, Veselá Festu, kde mohli diváci zaslechnout například tyto skladby: Stále mám co říct, Když se sejdou, Vítej nebo Rychle a zběsile. Všechny písně jsou autorskými díly pana učitele Petra Šafránka a jeho žáků. Ti, kteří se festivalu nezúčastnili, si všechny zmíněné skladby mohou poslechnout i na Spotify Petra Šafránka alias TASe přímo TADY. Na této akci dostaly prostor také pěvecké talenty paní učitelky Barbory Nohavicové. Děkujeme žákům i pedagogům, že si udělali čas na reprezentaci školy uměním i o prázdninách.


Začátek září bude tradičně patřit Zašovským slavnostem, na jejichž kulturním programu se budeme podílet i letos. Vystoupí jednotlivci i kapela reprezentující náš hudební obor a v podvečerních hodinách se můžeme těšit i na učitelskou kapelu T-Band. Letos se ale nově zúčastníme i události Zažít Valmez jinak, která proběhne na dopravním hřišti ve Valašském Meziříčí. Těšit se můžeme na tanečníky street dance, rappery, ale také výtvarnou dílnu, a to vše s podtitulem „Život na ulici“. Obě tyto akce proběhnou už 2. září!

Moc se těšíme na všechny nadcházející akce, při kterých se zase budeme moct potkávat s vámi, přáteli naší školy. Hezký zbytek prázdnin!

Fotky z obou prázdninových akcí jsou ve FOTOGALERII.