Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Nový rok, nové akce

Nový rok, nové akce

Začátek roku jsme v B-Artu oslavili s chutí do nových projektů. Za okny je sice pošmourno, ale zaměstnanci školy neztrácejí elán v přípravě umělecko-kulturních zážitků v podobě koncertů a vystoupení našich žáků, která letos plánujeme. Hudebníci, tanečníci i dramatici se teď vzdělávají a trénují na nejrůznějších víkendových soustředěních, protože toho ani tento rok nebude málo. Nezapomeňme ani na výtvarníky, kteří připravují materiál na svou úplně první vernisáž.

Tři drobné akce, které u nás v poslední době proběhly, byly Koncerty Malíčků v Ratiboři, Zašové i Valašském Meziříčí. Naši nejmladší žáčci si vyzkoušeli poprvé vystoupit před publikem a svým rodinám předvedli, co se svými učiteli nacvičili.

Ve druhé polovině března nás čeká jedna velká umělecká událost, na kterou se můžete těšit v Kulturním domě Zašová. Můžeme prozradit, že kompletujeme kostýmy, vyrábíme zlatou korunu, malujeme kulisy a modelujeme červené jablíčko. Kdo je naším fanouškem déle, možná si vzpomene, že už jsme toto představení kdysi chystali. Na jaře nás ale čeká jeho aktualizovaná verze. My už se nemůžeme dočkat a co vy?

Na fotky z Koncertů Malíčků se podívejte do fotogalerie TADY.

    Předchozí příspěvek

    Nábor do taneční přípravky

    Další příspěvek

    Kulturní program na plesech? Umíme.