Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Kulturní program na plesech? Umíme.

Kulturní program na plesech? Umíme.

Žákyně II. stupně studijního zaměření Moderní tanec svým vystoupením Hey, Pachuco! doprovodily 21. ledna Hasičský ples v Zašové.

Připravily ale dokonce i celovečerní kulturní program pro Ples dárců krve v Kroměříži dne 10. února. Účastníci plesu tak mohli vidět v podání našich žákyň původně slovenský kolesový lidový tanec ve vystoupení nazvaném Karička, dále choreografii Survivor nabitou bojovnou atmosférou a nakonec opět energické vystoupení v moderním jazzovém stylu Hey, Pachuco! Na tuto akci své žačky doprovodila paní učitelka Adéla Míšková.

Studium moderního tance je v ZUŠ B-Art velmi pestré, proto jeho žáci a žákyně mohou volně interpretovat mnoho tanečních stylů. Za reprezentaci školy tentokrát děkujeme Lucii Jiříčkové, Anně Blaškové, Daniele Blaškové, Tereze Těžké, Barboře Kozákové, Barboře Malenovské, Sabině Matulové, Petře Fuskové a Adéle Fridrichové.

Fotky z těchto událostí najdete v GALERII.

    Předchozí příspěvek

    Nový rok, nové akce

    Další příspěvek

    Sněhurka je zpátky