Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Velký úspěch obou premiér Sněhurky a sedmi trpaslíků

Velký úspěch obou premiér Sněhurky a sedmi trpaslíků

Dny jsou konečně delší a teplejší a všichni máme najednou víc energie pro tvoření umění. Pro naše žáky tanečního oboru toto období zároveň znamená dvě úspěšné premiéry baletního představení Sněhurka a sedm trpaslíků, které proběhly ve dnech 22. a 23. března v Kulturním domě Zašová. Obě premiéry s sebou přinesly spoustu pozitivních ohlasů.

Celý tento projekt bychom nebyli schopni aktualizovat bez paní učitelky Karin Ulrichové, režisérky, choreografky a duše celého představení. Štěpán Kosek zajistil konstrukci kulis, světelné i pyrotechnické efekty a dokonce i zvuk představení. Veškerou organizaci všech složek podílejících se na projektu korigovala produkční Monika Borovičková. Na celé této sváteční umělecké události se ale podílelo i mnoho dalších lidí, kterým jsme za jejich pomoc moc vděční.

S vystoupením nyní plánujeme vyrazit i mimo náš kraj a zahrát jej dětem i dospělým např. ve frenštátském kině nebo v novojičínském Beskydském divadle. Účinkující žáci tak budou mít možnost zažít své první taneční turné. Práce na těchto rozsáhlých projektech nás moc baví, protože nám umožňuje propojení více našich vyučovaných oborů.

Děkujeme, že jste u toho byli s námi. Výběr fotek z obou akcí už najdete ve FOTOGALERII. Přístup ke kompletní fotogalerii můžeme poskytnout žákům a rodičům přes naše cloudové úložiště, napište si o něj na office@b-artskola.cz.