Aktuality

Vánoce za dveřmi

Vánoce za dveřmi

Rok se s rokem sešel se opět prožíváme adventní čas a vánoční svátky strávené v hřejivém rodinném kruhu. Období plné lásky, porozumění, tradic, štěstí a vtipných historek našich babiček a dědečků, které jsme slyšeli nejméně stokrát. Vůně perníčků, jehličí a zimních radovánek.

Na ZUŠ B-Art advent a Vánoce milujeme, když jsme společně přemýšleli nad tím, co na tomto období máme nejraději a nad dalšími projekty, kterým bychom se v tomto krásném období chtěli věnovat. Dospěli jsme k názoru, že na adventu máme nejraději to, že jsme všichni spolu, se svými blízkými a milými, že se společně zastavíme a věnujeme si navzájem čas a lásku. Bohužel, ne všichni mohou toto radostné období trávit v rodinném kruhu plném lásky. Ne všichni mají to štěstí a zůstávají na Vánoce sami.

V aktuálně připravovaném projektu naší školy, který spatří světlo světa těsně před Vánoci, bychom si přáli, aby si každý z Vás, ať už v myšlenkách nebo dobročinnou činností, vzpomněl na všechny, kteří v tento čas zůstávají sami.

Videoklip Vánoce za dveřmi s hudbou a textem Evy Sáblíkové se na vás těší těsně před Vánoci.

    Předchozí příspěvek

    ZašKorňa má talent!

    Další příspěvek

    Nově výuka basové kytary