Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Odvaha nejmladších žáčků na únorových koncertech

Odvaha nejmladších žáčků na únorových koncertech

Vzdělání našich nejmladších talentů zahrnuje učení se koncertní kultuře a etiketě, ale také odvaze vystupovat před publikem. Koncerty malíčků jsou pro ně skvělým prostorem, kde si mohou nejen procvičit své dovednosti, ale také získat důvěru v sebe sama.

V únoru jsme se v ZUŠ B-Art věnovali intenzivní přípravě na tyto koncerty, které proběhly 6. 2. v Zašové, 12. 2. v Ratiboři a 14. 2. ve Valmezu. Děkujeme všem vystupujícím žákům za jejich pečlivou přípravu a jejich pedagogům za poctivou práci, protože jsme díky jejich společnému úsilí zažili nejen krásná vystoupení, ale také viděli radost v očích diváků. Je nám ctí být průvodci na jejich umělecké cestě.

Fotky ze všech koncertů najdete v GALERII.