Minulý víkend patřil tanci!

V pátek 20.5.2022 proběhlo v sále KIC Zašová závěrečné vystoupení tanečního oboru.

Vystoupily děti jak ze Zašové, tak z Valašského Meziříčí včetně nejmenších tanečníků z přípravných ročníků.

Na závěr se všichni tanečníci setkali na pódiu během závěrečné show. Divákům se dle mohutného potlesku vystoupení moc líbilo!!

V neděli 22.5.2022 pak sál v KIC Zašová patřil opět tanečníkům a to jak nejmenším tak i těm starším. Tentokrát však bylo vystoupení zaměřené především na naše absolventy, kteří se na závěr předvedli se svojí „The Greatest Show“, která byla opět zakončena obrovským potleskem.

Doufáme, že se obě vystoupení užili jak naši tanečníci tak i rodiče a ostatním diváci.

Na fotogalerie z obou vystoupení se můžete podívat na našem webu (odkazy níže).

Za fotky děkujeme Petrovi Chumchalovi (pátek) a Jakubovi Koutnému (neděle).

Pátek: /galerie/zaverecne-vystoupen-tanecniho-oboru-kic-zasova-20-5-2022/
Neděle: /galerie/zaverecne-vystoupeni-tanecniho-oboru-s-absolventy-kic-zasova-22-5-2022/

Vaše ZUŠ B-Art 🙂