Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Koncert pro Tea

Koncert pro Tea

Teo M. je 9letý chlapec ze Vsetína, který dřív velmi rád kreslil, běhal, plaval a chodil do školky se svými kamarády. Po mnoha těžkých chvílích ohrožujících jeho život se však dostal do vigilního kómatu. V květnu loňského roku se ale probudil a jeho rodina a nejbližší mu pomáhají s návratem k plnohodnotnému životu. V současnosti už Teo s pomocí zvládá chůzi po kolenou a kašovitou stravu ústy. Je klidnější, pozornější a jeho spánek je lepší.


Věříme, že se pomalými krůčky plně uzdraví. Jeho každodenní mírné pokroky velmi podporují speciální terapeutické masáže a neurorehabilitace, se kterými však rodině zdravotní pojišťovna nijak nepomáhá. Proto jsme se rozhodli, že Teovi a jeho rodině pomůžeme my, a to tak, jak to umíme nejlépe, uměním.
Naše učitelská kapela T-Band pořádá 29. června 2023 v 18.00 koncert v Komunitním centru v Ratiboři, kde bude možné Teově rodině finančně pomoct. Pokud vás jeho příběh zasáhl stejně jako nás, přispět na jeho rehabilitaci můžete už teď pod odkazem TADY.