Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Jarní harmonie: ZUŠ B-Art rozkvétá na třech závěrečných koncertech

Jarní harmonie: ZUŠ B-Art rozkvétá na třech závěrečných koncertech

Jarní nálada byla nedávno umocněna třemi úžasnými závěrečnými koncerty hudebního oboru ZUŠ B-Art, které se konaly ve Valašském Meziříčí, Zašové a Ratiboři. Talent žáků Základní umělecké školy B-Art se rozzářil a umělecká tvorba doslova rozkvetla.

Večer 16. května v Zašové se publikum seznámilo s bohatým hudebním repertoárem žáků. Klasické skladby se prolínaly s moderními skladbami, vytvářejícími harmonické pouto mezi minulostí a přítomností. Sólová vystoupení mladých talentů naplnila sál emocemi a technickou bravurou, zatímco skupinová vystoupení rozehrála skvělou souhru a interakci.

O dva dny později, 18. května, se ve Valašském Meziříčí představili žáci se skladbami plnými vášně a energie, přičemž každý tón vyzařoval neuvěřitelnou životnost.

Poslední koncert, který se konal 23. května v Ratiboři, přinesl posluchačům neméně skvělá provedení a vynikající interpretace hudebních děl. Žáci ZUŠ B-Art přesvědčivě ukázali, že jejich hudba nepodléhá hranicím, a jejich vystoupení bylo inspirací pro všechny přítomné.

Všechny tyto koncerty ZUŠ B-Art představily umělecký rozkvět v jarním období. Byly to okamžiky, kdy se talent a vášeň pro hudbu spojily a přenesly posluchače do světa emocí a radosti. Základní umělecká škola B-Art opět prokázala svůj význam jako klíčová kulturní instituce v regionu, která podporuje a rozvíjí hudební talenty mladých lidí.

Fotky ze všech koncertů už najedete ve FOTOGALERII.

    Předchozí příspěvek

    Aktuální termíny talentovek

    Další příspěvek

    Příměstské taneční tábory