Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Jak to bude vypadat v nové budově?

Jak to bude vypadat v nové budově?

Jak mnozí z vás již zaznamenali, v letošním roce nás čeká jeden velký milník. Podařilo se nám totiž již z části naplnit sen o vlastních prostorách základní umělecké školy B-Art. Tomuto snu jsme každým dnem blíže, stavební práce pokračují v ohromujícím tempu a my odpočítáváme dny do stěhování, to by mělo proběhnout na přelomu března a dubna tohoto roku. Do konce školního roku se budeme s novým prostorem samozřejmě sžívat a ladit poslední detaily pro hladký chod školy, oficiální otevření plánujeme na září příštího školního roku.

Rádi bychom Vám naši novou budovu částečně představili. Budova se nachází ve Valašském Meziříčí nedaleko gymnázia, mnozí z Vás ji znají jako bývalý bowling, jedná se o adresu Sokolská 143, 757 01 Valašské Meziříčí. My se tuto budovu rozhodli koupit, zrekonstruovat a přizpůsobit její prostor k potřebám školy.

Při příchodu do nové budovy se ocitnete v prostorném vestibulu spojeného s kavárnou, kde bude možnost malého občerstvení a také prostor pro žáky a rodiče čekající na začátek nebo konec vyučování. V přízemí se také nachází taneční a multifunkční sál, který je propojený s odpočinkovou zónou v prosvětlené části sálu. Zde budou probíhat nejen hodiny tanečního a literárně-dramatického oboru, ale také některá z našich školních vystoupení a koncertů. Na multifunkční sál také navazuje zkušebna a profesionální nahrávací studio pro výuku elektronické hudební tvorby a nahrávání našich vlastních skladeb a coverů.

Při vstupu do horního patra se před vámi otevře dlouhá chodba, na jejím levém konci se nachází kancelář školy a po její celé délce pak učebny individuálních předmětů hudebního oboru. Na pravém konci chodby je velká učebna kolektivních předmětů – jako jsou například hudební nauky, nebo část výuku literárně-dramatického oboru. Tato velká učebna je propojena s polo zastřešenou terasou, kterou bychom v letních měsících také rádi přizpůsobili k možné výuce.

ZUŠ B-Art je především o našich žácích a pedagozích, o míře talentu, kterou nás denně inspirují a ohromují. Toto pouto samozřejmě není podmíněno místem, na kterém se nacházíme, je ale stěžejní pro to, abychom našim žákům umožnili růst. Proto se na novou vysněnou budovu neuvěřitelně těšíme a jsme rádi, že tuto radost můžeme sdílet společně s vámi.

Pro více informací o nové budově a připravovaných akcích sledujte naše sociální sítě a web školy, b-artskola.cz

Děkujeme za vaši podporu a přízeň,

ZUŠ B-Art

    Předchozí příspěvek

    Hurá prázdniny

    Další příspěvek

    Tančení pro hobbíky a zájemce o studium