Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Distanční výuka pokračuje minimálně do 22. 1. 2021

Distanční výuka pokračuje minimálně do 22. 1. 2021

V souvislosti s mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví jsme bohužel nuceni distanční výuku prodloužit minimálně do 22. 1. 2021 bez výjimek v individuální výuce. Níže slova p. ředitelky MgA. Milady Borovičkové:

Vážení a milí rodiče,

I když jsme si všichni moc přáli, abychom se v novém roce již potkávali a byla prezenční výuka, nestalo se tak a my jsme nuceni opět vyučovat distančně. Přesto věřím, že se konec tohoto způsobu výuky blíží ke konci. Doufám, že druhé pololetí bude ve znamení osobních setkávání a společné práce na tom, abychom zvládli učivo, a na konci roku se uvidíme na koncertech a vystoupeních.

Velmi vám děkuji za vaši práci s dětmi a zároveň vás všechny prosím o statečnost a trpělivost, vydržte s námi, my se budeme snažit dát vašim dětem to nejlepší z nás.

Milada Borovičková – ředitelka školy