Kolektivní výuka povolena

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 24. května 2021 dojde k opětovnému rozvolnění protiepidemických opatření. Pro skupinovou výuku v Základním uměleckém vzdělávání to znamená následující:

Pokud žáci mají negativní test nebo potvrzení o negativním testu – skupinová výuka může probíhat bez omezení počtu žáků ve skupině.

Pokud žáci nemají negativní test nebo potvrzení o negativním testu – skupinová výuka může probíhat v omezeném počtu 10 žáků.

Potvrzení o provedení testu lze doložit těmito způsoby:

• Čestným prohlášením, že se nechal testovat ve škole nebo doma (testem schváleným ministerstvem zdravotnictví) ne déle než před 72 hodinami s negativním výsledkem. Vzor čestného prohlášení naleznete zde
  • Doložením negativního PCR testu, ne staršího než 72 hodin

Další způsoby možnosti účastnit se skupinové výuky bez omezení:

• Žák má potvrzení o očkování
  • Žák prodělal COVID před méně než 90 dny

Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se prosím na svého kmenového učitele nebo kancelář školy.

Děkujeme,

Tým ZUŠ B-Art