DISTANČNÍ VÝUKA PŘES MICROSOFT TEAMS

Vážení rodiče, milí žáci,

Jak jistě víte, díky opatřením v boji s virem Covid-19 jsme jako škola byli nuceni přejít na distanční výuku, a to až do ukončení nouzového stavu, který je zatím plánován na 3. 11. 2020, nicméně na základě vývoje situace lze očekávat prodloužení nouzového stavu s tím, že teď nelze predikovat, kdy skončí. ZUŠ B-Art má status vzdělávací instituce (nejsme kroužek) to znamená, že učit dle zákona musíme, a výuku nelze jen tak bez náhrady přerušit. Distanční výuka je nepříjemná i pro nás, neboť víme, že osobnímu kontaktu při vzdělávání se nic nevyrovná.

V rámci sjednocení a zkvalitnění distančního typu výuky jsme rozhodli jako škola začít používat platformu Office 365/MS Teams, která umožňuje nejenom živé video hodiny, ale slouží i k zadávání a kontrole úkolů, ukládání videí a jiných výukových materiálů, a k celkové komunikaci mezi učitelem a žákem. Tuto platformu bychom rádi využívali ne jenom pro distanční výuku během Covid opatření, ale v budoucnu i při běžné výuce jako uložiště studijních materiálů, komunikační platformu a pro možnost distanční hodiny během nemoci žáka, pokud to povaha nemoci dovoluje.

Důvod, proč jsme zvolili právě MS Teams je ten, že většina z Vás a Vašich dětí tuto platformu již zná z distanční výuky na základních, středních a vysokých školách, takže doufáme, že její používání pro Vaše děti nebude problém, nicméně pokud byste měli jakýkoliv problém s instalací nebo používáním, kontaktuje mě, prosím, přes email uvedený níže. Určitě najdeme cestu, jak problém vyřešit.

MS Teams je platforma pro nás poměrně nová, proto prosíme, buďte trpěliví během prvních dní jejího používání pro výuku, než se vychytají všechny „mouchy“. Přesná forma používání/výuky přes MS Teams již pak bude na každém učiteli, nicméně pokud již učitel s žákem našel formu online distanční výuky, která funguje na obou stranách, je možné, že tuto metodu ještě nějakou dobu zachovají a přejdou na MS Teams nepatrně později.

Údaje pro první přihlášení obdržíte emailem.

Děkujeme Vám za pochopení a trpělivost

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af ссылка на гидру в браузере

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af сайт гидра магазин

Как работает биткоин миксер Прачечная криптовалюты