Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Vánoce se Základní uměleckou školou B-Art

Vánoce se Základní uměleckou školou B-Art

Vánoce se nezadržitelně blíží a my vám nabízíme hned několik možností, jak si čekání na nejkrásnější svátky v roce zpříjemnit se Základní uměleckou školou B-Art.

První příležitost máte už v pátek 4. prosince v Kulturním domě v Zašové. V rámci rozsvěcení vánočního stromu pro vás připravujeme od 16:00 vystoupení žáků tanečního a hudebního oboru ze Zašové. Po skončení programu v divadelním sále se společně přesuneme na prostranství Kulturního domu, kde žáci hudebního oboru zazpívají několik vánočních písní a poté společně rozsvítíme vánoční strom a budeme očekávat příchod Mikuláše a jeho družiny.

V pondělí 7. prosince si své vánoční vystoupení připravili žáci hudebního oboru z Ratiboře. To proběhne od 17:00 přímo v Základní škole v Ratiboři.

Na vánoční strunu se naladíme i ve středu 9. prosince v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí, kde od 17:30 vystoupí žáci tanečního a hudebního oboru z Valašského Meziříčí.

S příchodem vánočních svátků se můžete těšit také na naše úspěšné baletní představení Louskáček. Možnost zhlédnout tuto krásnou vánoční pohádku v podání žáků tanečního oboru máte v neděli 13. prosince od 15:00 v Kulturním domě v Zašové. Předprodej vstupenek probíhá v kanceláři školy nebo na tel. č. 725 550 167.

Poslední možnost, kde se můžeme společně setkat v tomto roce, bude vánočně laděná B-Art kavárna s vystoupením žáků hudebního oboru z oddělení populárního zpěvu. Tradičně ve Schlattauerově kavárně od 16:00, tentokrát v pátek 18. prosince.

Těšíme se na setkání s vámi na některé z akcí Základní umělecké školy B-Art v prosinci.