Individuální výuka povolena od 12. 4. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 12. 4. 2021 dochází k pozvolnému rozvolňování protiepidemických opatření a s ním i částečný návrat žáků do škol. Pro naši ZUŠ B-Art to znamená výuku v následujícím režimu:

• Individuální výuka 1:1 může probíhat přímo v instituci základního uměleckého vzdělávání, tzn. Individuální výuka 1 žák a 1 učitel bude probíhat v normálním režimu s důrazem na zvýšená hygienická opatření. Prosíme rodiče, aby se během doprovodu dětí na hodinu zdržovali pokud možno co nejméně v prostorách školy a nadále dodržovali povinnost nosit roušky nebo respirátory. (Hudební obor)
  • Distanční výuka i nadále platí pro kolektivní vyučování (Taneční obor, literárně-dramatický obor, hudební nauky a komorní hry)

Pro přesnější informace k výuce jednotlivých předmětů prosím kontaktujte svého kmenového učitele, nebo kancelář školy.

Děkujeme,

tým ZUŠ B-Art

Tel. č.: +420 725 550 167

office@b-artskola.cz