Darujeme kroužky dětem

Myslíme si, že by všechny děti měly mít možnost trávit svůj volný čas smysluplně a tak, jak si přejí. I proto jsme se zapojili do projektu Darujeme kroužky dětem, který sociálně znevýhodněným dětem na volnočasové aktivity finančně přispívá. Pomoc je určena pouze rodinám, které pobírají přídavek na dítě, příspěvek na péči, odměnu pěstouna nebo příspěvek při pěstounské péči, a mohou na studium v ZUŠ B-Art získat příspěvek až 2000 Kč/pololetí.

Více informací o podmínkách podpory najdete na www.darujemekrouzky.cz. Organizátorem projektu je Česká rada dětí a mládeže.

Začněte vyplněním přihlášky ke studiu TADY a v případě, že příspěvek budete chtít využít, dejte nám o tom vědět na mail office@b-artskola.cz nebo v kanceláři školy.