INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA HUDEBNÍHO OBORU PROBÍHÁ

Vážení rodiče, milí žáci,

V souvislosti s mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví vcházejícím v platnost dnes 12. října 2020, bychom rádi aktualizovali prohlášení ohledně distanční výuky:

• Individuální výuka žáků hudebního oboru – tzn. 1 žák a 1 učitel, může probíhat prezenčně za předpokladů dodržení hygienických opatření, výuka individuálních předmětů se tedy koná
  • Distanční výuka stále platí pro Literárně dramatický obor a hudební nauky
  • U kolektivních aktivit (komorní hra, cimbálovka, kapela, taneční obor) prozatím platí zrušení výuky s následnou náhradou
  • Aktuální situaci sledujeme, v případě nových opatření Vás budeme informovat

V případě prodloužení mimořádných opatření aktuálně připravujeme jednotný systém vhodný pro distanční vzdělávání, prozatím Vás prosíme o trpělivost a pochopení.

Pokud máte jakékoli nejasnosti kontaktujte prosím svého kmenového učitele, nebo kancelář školy.

Tel. č.: +420 725 550 167

krabicova.sylvie@b-artskola.cz

Děkujeme,

Tým ZUŠ B-Art