Přechod na 4. stupeň protiepidemických opatření

Vážení rodiče, milí žáci,

nejspíš jste zaznamenali, že podle nového protiepidemického systému PES přecházíme na 4. stupeň protiepidemických opatření. Co to pro fungování Základní umělecké školy B-Art znamená:

• Individuální výuka 1:1 může probíhat přímo v instituci základního uměleckého vzdělávání (tzn. Individuální výuka 1 žák a 1 učitel bude probíhat v normálním režimu s důrazem na zvýšená hygienická opatření – hudební obor)
  • Distanční výuka dále platí pro kolektivní vyučování (taneční obor, literárně-dramatický obor, hudební nauka a komorní hra)

Pro přesnější informace k výuce jednotlivých předmětů prosím kontaktujte svého kmenového učitele.

Další kroky ohledně distančního a prezenčního vyučování se budou odvíjet od aktuálního stupně protiepidemických opatření systému PES. (Kategorie OSTATNÍ)

Děkujeme,

tým Základní umělecké školy B-Art