Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Výchovný koncert pro ZŠ Zašová – 5.4.2022

Výchovný koncert pro ZŠ Zašová – 5.4.2022

První úterní dubnové dopoledne žáci 1.- 6.tříd ZŠ Zašová, opustili své školní lavice a přišli se podívat do KD Zašová na bohatý kulturní program, který pro ně naši pedagogové a žáci ZUŠ B – Art připravili. Koncert sice nevyšel na Apríla, ale žáci i učitelé se rozhodně bavili! Mohli vidět své spolužáky a kamarády, jak skvěle zpívají, rapují, tancují nebo hrají na hudební nástroje či dokonce moderují. Celý koncert provázely slovem sestry z Ledového království Anna a Elsa v podání Terezy Brňovjákové a Michaely Pobořilové a nechyběl dokonce ani Olaf! 😄

Výkony našich žáků byly fantastické a publikum je náležitě odměňovalo častým potleskem. Jsme na všechny naše žáky velice pyšní a děkujeme žákům i učitelům ZŠ Zašová, že přišli naše žáky podpořit a užít si tak s námi příjemně strávené dopoledne. 🙂

Fotogalerii můžete najít zde

Vaše ZUŠ B-Art

    Předchozí příspěvek

    Velikonoční prázdniny!!!

    Další příspěvek

    1. KOLO ZÁPISŮ NOVÝCH ŽÁKŮ!!!