Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Konec nouzového stavu

Konec nouzového stavu

Vážení rodiče, milí žáci,

ukončení nouzového stavu 14. 2. 2021 bohužel neznamená zlepšení epidemické situace a rozvolnění protiepidemických opatření v oblasti školství.

Konec nouzového stavu tak zatím nebude mít vliv na dosavadní režim ve vzdělávacích institucích a podle MŠMT budou od pondělí opatření ve školství spadat pod zákon o ochraně veřejného zdraví a nadále budou tedy platná opatření 5. stupně protiepidemického systému PES.

https://www.msmt.cz/skoly-zustanou-ve-stejnem-rezimu-jako-doposud

Od pondělí tedy i nadále pokračuje distanční výuka bez výjimek jak pro individuální, tak pro kolektivní výuku. Aktuální situaci dále sledujeme, v případě rozvolnění opatření vás budeme informovat, prozatím vás prosíme o trpělivost a pochopení.

Děkujeme,

Tým ZUŠ B-Art,

Tel. č.  +420 725 550 167

krabicova.sylvie@b-artskola.cz