Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Hudební koncerty našich žáků

Hudební koncerty našich žáků

Na konci května proběhly ve Valašském Meziříčí další ze dvou koncertů našich žáků

.
Nejprve ve čtvrtek 26. května proběhnul v Hospůdce Přístav koncert hudebníků v rámci akce ZUŠ Open. Příjemně zaplněná zahrádka a krásné počasí všechny účinkující dobře naladil a ti předvedli parádní výkon, který publikum ocenilo potleskem.


V pátek 27. května pak proběhla Muzejní noc 2022 ke které jsme se školou také přidali. Návštěvníci si mohli prohlédnout nové prostory školy v budově na ulici Sokolská, hlavním programem pak byl rapový koncert našich žáků studující obor rapový zpěv. Žáci zpívali texty, které si sami napsali a některým z nich se zpěvem pomáhal pan učitel Petr Šafránek. Koncert se opět velmi vydařil a všichni si to moc užili!.


Na fotogalerie z obou akcí se můžete podívat ve fotogaleriích na našem webu (odkazy níže):

ZUŠ Open Přístav: /galerie/koncert-hudebniku-v-ramci-zus-open-hospudka-pristav-26-5-2022/


Muzejní noc – Rapový koncert: /galerie/rapovy-koncert-v-ramci-muzejni-noci-2022-sal-b-art-na-sokolske-27-5-2022/


Vaše ZUŠ B-Art