Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Aktuality

Benefice pro Strom Života

Benefice pro Strom Života

Za mediální podpory TV Beskyd jsme společně s žáky a pedagogy našeho hudebního oboru připravili benefiční koncert pro Mobilní hospic Strom Života, který vás čeká 6. července v 18:00 na TV Beskyd a na našich sociálních sítích.

Těšit se můžete na hudební čísla žáků populárního zpěvu, jejich hostů a zajímavé rozhovory. Vše z prostředí Poutního kostela Navštívení Panny Marie v Zašové.

Že neznáte Mobilní hospic Strom Života?

,,Strom života je domácí hospic, který poskytuje své služby v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji pacientům v pokročilých a konečných stadiích nevyléčitelných nemocí. Našim cílem je umožnit těžce nemocným pacientům, aby strávili závěr života v rodinném kruhu, zachovali si svoji důstojnost a měli přístup k co nejkvalitnějším službám. Zároveň chceme podpořit jejich blízké v každodenní péči.

Poskytuje rodině podporu, umožňuje, aby člověk v posledních dnech a týdnech života mohl žít důstojně, měl čas na své nejbližší a čas na rozloučení.“

Pokud byste chtěli Strom života podpořit nezávisle na koncertu, mrkněte na jejich stránky.
http://www.zivotastrom.cz/