Základní umělecká škola B-Art, Valašské Meziříčí

Nezařazené

ZUŠ B-Art připravuje tradiční vánoční vystoupení – v Zašové i ve Valašském Meziříčí

ZUŠ B-Art připravuje tradiční vánoční vystoupení – v Zašové i ve Valašském Meziříčí

Základní umělecká škola B-Art chce svým příznivcům i žákům zpříjemnit čekání na blížící se vánoční svátky, a proto už připravuje na prosinec hned dvě vánoční představení. Jedno proběhne v Zašové ve spolupráci s obcí Zašová při rozsvěcení vánočního stromu ve čtvrtek 4.12. a druhé pak v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí o týden později ve čtvrtek 11.12.

Pro diváky připravuje ZUŠ B-Art na oba podvečery vystoupení žáků tanečního a hudebního oboru s vánočně laděnými choreografiemi a skladbami. Těšit se můžete například na známou píseň All I Want For Christmas od zpěvačky Mariah Carey v podání žáků z oddělení populárního zpěvu, zazní i píseň You Raise Me Up nebo melodie ze známého vánočního filmu Sám doma. Kromě vánoční tématiky se ale budeme pohupovat do rytmu známé písně Boba Marleyho Don´t worry, be happy a je možné, že uvidíte i první úryvky z připravovaného baletního představení Louskáček.

Přijďte se ZUŠ B-Art a jejími žáky nasát vánoční atmosféru. Vánoční představení v Zašové začíná ve čtvrtek 4. prosince od 16:00 v Kulturním domě v Zašové, ve Valašském Meziříčí pak ve čtvrtek 11. prosince od 17:30 v sále Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí. Vstupné na vystoupení v Zašové je dobrovolné, ve Valašském Meziříčí pak místenka stojí 70,- Kč.

Zároveň se žáci z oddělení populárního zpěvu představí v pátek 5.12. na meziříčském náměstí před rozsvěcením vánočního stromu a mikulášskou nadílkou. Přijďte si je poslechnout od půl páté.

Vanoce-plakat-2014

 

Zašová