Rozvrh

ROZVRH I.pol 2021/2022

TANEČNÍ OBOR  

 

Názvy studijních zaměření:        

Přípravné studium

I. stupeň studia tance   A/Scénický tanec, B/Street-Gym

II. stupeň studia tance   A/Moderní tanec, B/Současný streetový tanec

ZKRATKY PŘEDMĚTŮ

PTV        Přípravná taneční výchova

TAG       I. stupeň, Taneční gymnastika

KLT         I. stupeň, Klasický tanec

ŠPIČKY I. stupeň, Tanec na špičkách

STREET I., II. stupeň, Streetový tanec

BREAK I. stupeň, Break dance

MOT      I., II. stupeň, Moderní tanec

Imp        II. stupeň, Improvizace a taneční tvorba

Tpx        I., II. stupeň, Taneční praxe

——————————————————————————-

HUDEBNÍ OBOR

HLUK ZVANÝ HUDBA

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2021/ 2022

1. Ročník – 1. skupina                       –           Čtvrtek – 13:40 – 14:25          (E. Sáblíková)

1. Ročník – 2. skupina                       –           Pátek   –  13:40 – 14:25          (M. Krumpochová)

2. Ročník – 1. skupina                       –           Úterý   –   14:35 – 15:20         (E. Sáblíková)

2. Ročník – 2. skupina                       –           Čtvrtek  – 14:35 – 15:20         (E. Sáblíková)

3. Ročník                                            –           Pátek – 14:35 – 15:20          (K. Monsportová)

4. Ročník – 1. skupina                       –           Čtvrtek – 15:30 – 16:15          (Š. Vránová Cágová)

4. Ročník – 2. skupina                       –           Pátek –     15:25 – 16:10         (K. Monsportová)

5. Ročník – 1. skupina                       –           Pondělí – 16:20 – 17:05         (Š. Vránová Cágová)

5. ročník – 2. skupina                        –           Středa – 16:20 – 17:05           (Š. Vránová Cágová)

HLUK ZVANÝ HUDBA

ZAŠOVÁ 2021 / 2022

1. Ročník                                –           Pondělí  – 14:00 – 14:45        (E. Sáblíková)

2. Ročník                               –           Pondělí  – 15:00 – 15:45        (E. Sáblíková)

3. + 4. ročník                        –           Úterý   –   13:50 – 14:35         (K. Monsportová)

5. Ročník – 1. skupina           –           Pondělí –  14:40 – 15:25        (K. Monsportová)

5. Ročník – 2. skupina          –           Úterý –      15:30 – 16:15        (K. Monsportová)

HLUK ZVANÝ HUDBA

RATIBOŘ 2021 / 2022

1. + 2. Ročník             –           Středa – 13:50 – 14:35           (E. Sáblíková)

3. + 4. Ročník             –           Středa – 13:50 – 14:35           (K. Monsportová)

5. Ročník                    –           Středa – 14:40 – 15:25           (K. Monsportová)

KONTAKT:

Eva Sáblíková: sablikova.eva@b-artskola.cz

Monika Krumpochová: krumpochova.monika@b-artskola.cz

Kateřina Monsportová: monsportova.katerina@b-artskola.cz

Šárka Vránová Cágová: vranova.cagova.sarka@b-artskola.cz