Rozvrh

ROZVRH I.pol 2020/2021

TANEČNÍ OBOR  

Názvy studijních zaměření:        

Přípravné studium

I. stupeň studia tance   A/Scénický tanec, B/Street-Gym

II. stupeň studia tance   A/Moderní tanec, B/Současný streetový tanec

ZKRATKY PŘEDMĚTŮ

PTV        Přípravná taneční výchova

TAG       I. stupeň, Taneční gymnastika

KLT         I. stupeň, Klasický tanec

ŠPIČKY I. stupeň, Tanec na špičkách

STREET I., II. stupeň, Streetový tanec

BREAK I. stupeň, Break dance

MOT      I., II. stupeň, Moderní tanec

Imp        II. stupeň, Improvizace a taneční tvorba

Tpx        I., II. stupeň, Taneční praxe

HUDEBNÍ OBOR

HLUK ZVANÝ HUDBA

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

1. Ročník – 1. skupina                       –           Pondělí – 13:40 – 14:25        

1. Ročník – 2. skupina                       –           Čtvrtek – 13:50 – 14:35

( Eva Sáblíková – email: sablikova.eva@b-artskola.cz ; tel.: 732 153 400)

2. Ročník – 1. skupina                       –           Pátek – 14:00 – 14:45

2. Ročník – 2. skupina                       –           Pátek – 14:50 – 15:35

( Eva Sáblíková – email: sablikova.eva@b-artskola.cz ; tel.: 732 153 400)

3. Ročník – 1. skupina                       –           Čtvrtek – 14:40 – 15:25

3. Ročník – 2. skupina                       –           Čtvrtek – 15:30 – 16:15

(Kateřina Monsportová – email: monsportova.katerina@b-artskola.cz ; tel.: 735 755 863)

4. Ročník – 1. skupina                       –           Úterý – 15:30 – 16:15

4. Ročník – 2. skupina                       –           Úterý – 16:20 – 17:05

( Šárka Vránová Cágová – email: vranova.cagova.sarka@b-artskola.cz )

5. Ročník                                            –           Úterý – 17:10 – 17:55

( Šárka Vránová Cágová – email: vranova.cagova.sarka@b-artskola.cz )

HLUK ZVANÝ HUDBA

ZAŠOVÁ

1. Ročník                                –           Středa – 14:00 – 14:45

2. Ročník                                –           Středa – 14:50 – 15:35

( Eva Sáblíková – email: sablikova.eva@b-artskola.cz ; tel.: 732 153 400)

3. Ročník                                –           Středa  – 12:30 – 13:15

4. Ročník – 1. skupina           –           Pondělí – 15:30 – 16:15

4. Ročník – 2. skupina           –           Středa – 15:50 – 16:35

5. Ročník                                –           Pondělí – 15:30 – 16:15

(Kateřina Monsportová – email: monsportova.katerina@b-artskola.cz ; tel.: 735 755 863)