Rozvrh

ROZVRH 1. pololetí 2022/2023

TANEČNÍ OBOR  

Názvy studijních zaměření:        

Přípravné studium

I. stupeň studia tance   A/Scénický tanec, B/Street-Gym

II. stupeň studia tance   A/Moderní tanec, B/Současný streetový tanec

ZKRATKY PŘEDMĚTŮ

PTV        Přípravná taneční výchova

TAG I. stupeň, Taneční gymnastika

KLT         I. stupeň, Klasický tanec

ŠPIČKY I. stupeň, Tanec na špičkách

STREET I., II. stupeň, Streetový tanec

BREAK I. stupeň, Break dance

MOT      I., II. stupeň, Moderní tanec

Imp      II. stupeň, Improvizace a taneční tvorba

Tpx        I., II. stupeň, Taneční praxe

——————————————————————————-

HUDEBNÍ OBOR

HUDEBNÍ NAUKA

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2022/ 2023

1. Ročník – 1. skupina           –           Úterý   – 13:20 – 14:05           (E. Sáblíková)

1. Ročník – 2. skupina           –           Čtvrtek–  13:20 – 14:05          (E. Sáblíková)

2. Ročník – 1. skupina           –           Úterý   –   14:15 – 15:00         (E. Sáblíková)

2. Ročník – 2. skupina           –           Čtvrtek  – 14:15 – 15:00         (E. Sáblíková)

3. Ročník – 1. skupina           –           Úterý  – 15:10 – 15:55            (K. Monsportová)

3. Ročník – 2. skupina           –           Pátek – 14:10 – 14:55            (K. Monsportová)

4. Ročník                                –           Pátek  – 15:50 – 16:35            (K. Monsportová)

5. Ročník                                –           Úterý – 16:00 – 16:45             (K. Monsportová)

HUDEBNÍ NAUKA

ZAŠOVÁ 2022 / 2023

1. Ročník                                –           Pondělí   –  14:00 – 14:45       (I. Mlynářová)

2. Ročník                                –           Pondělí   –  15:00 – 15:45       (I. Mlynářová)

3. Ročník                                –            Pondělí   –   13:50 – 14:35      (K. Monsportová)

4. + 5. Ročník                         –           Pondělí   –  14:40 – 15:25       (K. Monsportová)

HUDEBNÍ NAUKA

RATIBOŘ 2022 / 2023

1. + 2. Ročník           –      Pátek – 13:50 – 14:35            (E. Sáblíková)

3. + 4. + 5.  Ročník     –           Středa – 14:40 – 15:25           (K. Monsportová)

KONTAKT:

Eva Sáblíková: sablikova.eva@b-artskola.cz

Kateřina Monsportová: monsportova.katerina@b-artskola.cz

Iva Mlynářová: mlynarova.iva@b-artskola.cz