Úspěchy

Školní rok 2016/2017

* Derniéra celovečerního baletního představení Louskáček (celkem 2 premiéry, 16 repríz, na 60 účinkujících – žáků tanečního oboru i dospělých hostů

* Týdenní stáž pedagožek tanečního oboru v Norské národní baletní škole v Oslu.

* Účast užšího týmu festivalu TANECVALMEZ na festivalu Oktoberdans v norském Bergenu.

* Natočení videoklipu Start It s čtyřmi žáky z chlapecké třídy Street-Gym.

* Zapojení se do 1. ročníku celostátního happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open 2017.

* Účast žáků 5A. ročníku a II. stupně s choreografií Blindfolded na Mistrovství České republiky v Brně na soutěži Czech Dance Organization.

* Workshopy v rámci doprovodného programu festivalu TANECVALMEZ (160 mladých tanečníků ve věku od 11 do 19 let z 13 základních uměleckých škol ze Zlínského a Moravskoslezského kraje, kterým se věnovalo 6 profesionálních lektorů)

* Uspořádání jubilejního 10. ročníku festivalu TANECVALMEZ.

* Kopřivnické mecheche – 2. místo – Lean on Me – disco dance

Školní rok 2015/2016

Louskáček

Obnovení celovečerního baletního představení Louskáček na hudbu od P. I. Čajkovského. Nově uvedeno například ve Valašském národním divadle v Karolince nebo v Beskydském divadle v Novém Jičíně.

* TancerCup Zlín – 3. místo – Invincible

* Děti – Fitness Otrokovice – 2. místo – Black Widow, 4. místo – Invincible

* Focus Nový Jičín – 1. místo – Make It Happen!

* Fren Dance Frenštát p. R. – 2. místo – Make It Happen!

* Kopřivnické mecheche – 1. místo – Daddy, 1. místo – Black Widow, 2. místo – Invincible, 3. místo – Make It Happen!

* O Valašský klobúk – 1. místo – Make It Happen!

* Mistrovství Moravy CDO – 1. místo – Lost in Woods

Školní rok 2014/2015

Louskáček

Příprava a uvedení nového projektu celovečerního baletního představení Louskáček na hudbu od P. I. Čajkovského. Premiéry se konaly 23. a 25. ledna 2015 v Kulturním domě v Zašové. Do projektu je v současnosti zapojeno téměř 60 žáků tanečního oboru ZUŠ B-Art ve věku od 6 do 18 let. Představení bylo kromě premiér uvedeno na Horní Bečvě, ve Valašském Meziříčí, ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo v Zubří.

DSC_1391_1

* postup do krajského kola soutěžní přehlídky tanečního oboru ZUŠ v Uherském Hradišti s choreografiemi Tanec přítelkyň a Ve dvou

* Fren Dance 2015 – 2. místo – Bad, 3. místo – Cheeky Girls,  3. místo – Happiness, 3. místo – Nepoučitelné

* Děti – Fitness Otrokovice – 2. místo – Happiness, 2. místo – Cheeky Girls

* Pravidelné pořádání B-Art kaváren s živým vystoupením žáků populárního zpěvu ve Schlattauerově kavárně ve Valašském Meziříčí

Školní rok 2013/2014

Sněhurka a sedm trpaslíků

Úspěšné nastudování a úprava hodinového baletního představení  s více jak 50 žáky tanečního oboru. Kromě premiéry konané dne 8.2.2013 v Domě kultury v Zubří proběhlo celkem 15 repríz, představení vidělo na 4 tisíce diváků včetně zahraničního publika při výjezdu do města Partizánske na Slovensku.

snehurka-2

* Paforta Ostrava 2013 – IV. ročník taneční soutěže – 2. místo – By The Way

* Czech Dance Organization – region – Olomouc – 1. místo – Kánon

* TANEC, TANEC… – Prostějov – ocenění za čistotu projevu – Kánon